Hacettepe Üniversitesi :: Polimer Bilimi ve Teknolojisi ABD :: English
Ulaşım / Konaklama

KONAKLAMA

Değerli Katılımcılar,

 • 4-7 Eylül 2016 tarihleri arasında düzenlenecek olan 6. Polimer Bilim ve Teknoloji kongresine katılacak öğrenciler için Üniversitemizin Beytepe kampüsünde bulunan Kredi Yurtlar Kurumuna bağlı, Emine Şerife Hanım Öğrenci yurdunda konaklama için yeterince ön talep gelmemiştir. Bu nedenle Kredi Yurtlar Kurumu ile anlaşmaya maalesef varılamamıştır.
 • Öğrencilerimizin ve katılımcılarımızın daha ekonomik konaklayabilecekleri tüm misafirhanelerin listesi aşağıda verilmiştir. Bu misafirhanelerden Başkent Öğretmen evi yöneticileri ile temasa geçilmiştir. Misafirlerimiz,  6. Polimer Bilim ve Teknolojisi Kongresi adını bildirerek “Üye” ücretleri üzerinden  2 kişilik odada kişi başı 75 TL (kahvaltı dahil) ve tek kişilik odada 100 TL ye (kahvaltı dahil) konaklayabileceklerdir.
 • Ancak Başkent Öğretmen Evinde rezervasyonlar saat 17:00 kadar tutulduğu için bu saatten sonra gelen misafirlerin rezervasyonu otomatik olarak iptal edilmektedir. Bu nedenle geç giriş yapacak misafirlerin yerini garantilemek adına en az 1 günlük konaklama bedelini ön ödeme olarak Başkent Öğretmen Evinin Banka Hesabına göndermesi gerekmektedir.
 • Öğretmen Evi yetkilileri kongrenin yapıldığı tarihte Ankara’da diğer üniversitelerde de kongreler olması nedeniyle grup halinde Başkent Öğretmen Evine yoğun talep olduğunu, bu nedenle konaklamak isteyenlerin en kısa sürede rezervasyonlarını tamamlaması gerektiğini tavsiye etmiştir.
 • Organizasyon komitesi olarak Öğretmen Evinden Beytepe Yerleşkemize  Ulaşım sağlanması planlanmıştır.
 • Beytepe yerleşkemizin şehir merkezinden yaklaşık 15 km dışarıda olması nedeniyle misafirlerimizin konaklamalarını kesinleştirdikten sonra organizasyon komitesine konaklama bilgilerini bildirmeleri önem taşımaktadır.
 • Beytepe Yerleşkemize en yakın otel olan Bilkent Otelden de  kongremiz için özel bir indirim alınmıştır. Bilkent Otel fiyatları aşağıda verilmiştir. Bilkent Otelden de kongremize ulaşım sağlanacaktır. Ayrıca Gala Yemeğimizin Bilkent Otelde yapılması planlanmıştır.

OTELLER

Katılımcılarımızın indirimli konaklamaları için otellerle görüşmelerimiz devam etmektedir. İndirim alınan bazı otellerin listesi aşağıda verilmiştir.
Bu otellerde rezervasyon yaptırmak isterseniz Otel Konaklama Formunu doldurarak Sayın Özlen Subaşı ile iletişime geçebilirsiniz.

Mail: ozlen@alabanda.com.tr
Tel: 0312 440 5600 - 166

Bilkent Hotel and Conference Center ( *****)

Tek Kişilik Oda Gecelik Ücreti  - 236 TL

Çift Kişilik Oda Gecelik Ücreti – 259 TL

Ankara Plaza Hotel(****)

Tek Kişilik Oda Gecelik Ücreti  - 181 TL

Çift Kişilik Oda Gecelik Ücreti – 225 TL

Dafne Otel (***)

Tek Kişilik Oda Gecelik Ücreti – 115 TL

Çift Kişilik Oda Gecelik Ücreti – 161 TL

Seymen Otel (***)

Tek Kişilik Oda Gecelik Ücreti – 110 TL

Çift Kişilik Oda Gecelik Ücreti – 165 TL

MİSAFİRHANELER

Ankara’daki tüm kamu misafirhaneleri listesine Ankara Misafirhaneler dosyasından ulaşılabilir. Bu misafirhanelerde kalmak isteyen katılımcıların misafirhaneler ile doğrudan temasa geçmesi gerekmektedir.

ULAŞIM

ANKARA’YA ULAŞIM

 • Biletaluc.com üzerinden yapılacak Online uçak bileti alışverişlerinde kongreye özel 15 TL indirim uygulanacaktır.

p

 • Otobüs bileti için Türkiye’nin her yerinden Ankara seferi olan Seyahat şirketlerine  http://www.obilet.com/  sayfasından ulaşabilirsiniz

BEYTEPE YERLEŞKESİ'NE ULAŞIM

 • Beytepe Yerleşkesi, Ankara Eskişehir Karayolunun 14. km' sinde yer almaktadır.

Kongre tarafından organize edilecek Araçlar ile Ulaşım

 • Hacettepe Üniversitesi Beytepe Yerleşkesi Öğretim Üyeleri Kafeteryasında  bulunan Mehmet Akif Ersoy K salonu ve 2 no’lu salonda düzenlenecek olan 6. Ulusal Polimer Bilim ve Teknoloji Kongresi için  4, 5, 6 Eylül 2016 tarihlerinde her sabah  Ankara Başkent Öğretmen Evinde kalan misafirlerimiz için servis kaldırılacaktır. Servis sabah saat 08:00 de Öğretmen Evinden hareket edecektir.
 • Diğer güzelgahlardaki servisler talep olmadığı için iptal edilmiştir.  

Toplu Taşıma Araçları ile Ulaşım

Metro ile ulaşım
(M2) ANKARA METROSU-2 (KIZILAY - ÇAYYOLU) ile Beytepe Yerleşkesine ulaşılabilir.
https://www.hacettepe.edu.tr/hakkinda/m2_sema.jpg
Metrodan Beytepe durağında indikten sonra Beytepe Köprüsü üzerinde bulunan Beytepe otobüs durağından yerleşkemizden hareket eden "130 BEYTEPE METRO İSTASYONU - BEYTEPE KAMPÜSÜ" otobüsleri ile yerleşkemize ulaşılabilirsiniz. Hareket saatleri ve hatla ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.


Toplu taşıma ile ilgili bilgiye http://www.ego.gov.tr/ web sayfasından ulaşılabilirsiniz.

Özel Araç ile ulaşım

Ankara-Eskişehir yolunun 14. km' sinde bulunan Beytepe Köprüsü ile yerleşke A ana giriş kapısına ulaşılır. Köprüden önce "Hacettepe" yönlendirme tabelaları mevcuttur. Ana giriş kapısından girildikten 3 km sonra yerleşke içi yönlendirme levhaları size yardımcı olacaktır.

24.11.2015 tarihinden itibaren ziyaretçi sayısı: [ziyaretci sayisi]