Hacettepe Üniversitesi :: Polimer Bilimi ve Teknolojisi ABD :: English
Beytepeye Ulaşım Hakkında

* Değerli katılımcılarımız,  Beytepe Yerleşkemize (M2) ANKARA METROSU-2 (KIZILAY - ÇAYYOLU) ile gelecekler Beytepe Durağında indikten sonra 130 BEYTEPE METRO İSTASYONU - BEYTEPE KAMPÜSÜ" otobüsleri ile kongre merkezine uluşabilirler. Ayrıntılı bilgilere http://www.polimer2016.hacettepe.edu.tr/ulasim.shtml sayfamızdan ulaşabilirsiniz.  

 
 * Ayrıca 4 Eylül 2016 Pazar sabah saat 08:30 – 10:30 saatleri arasında EGO Otobüsleri durağının karşısında kongremiz için tahsis edilen bir minibüs ring servisi yapacaktır. Arabanın ön canımda kongremizin logosu göreceksiniz.

* Başkent Öğretmen Evinde kalan Misafirlerimiz için 4, 5, 6 Eylül tarihlerinde Saat 08:00 da Beytepe yerleşkemize ulaşım için 1 otobüs kalkacaktır.

* Bilkent Hotel & Conference Center da kalan misafirlerimiz için de 4, 5, 6 Eylül tarihlerinde saat 08:30 Beytepe yerleşkemize ulaşım için 1 minibüs kalkacaktır.

* Yerleşkemize Özel araçları ile gelecek olan misafirlerimiz yerleşke sınırlarına gerdikten ve bayrak direği kavşağını geçtikten sonra (tek yön olduğu için kavşaktan sola dönülecektir). Bir sonraki yol ayrımında sağda yer alan Öğretim Üyeleri Kafeteryası kompleksinin arkasındaki otoparka araçlarını park edebilirler.

24.11.2015 tarihinden itibaren ziyaretçi sayısı: [ziyaretci sayisi]